Kimyasal Dolabı ve Yangın Ekipman Dolapları

Kimyasal Dolabı ve Yangın Ekipman Dolapları

Kimyasal Dolabı ve Yangın Ekipman Dolapları

Usta endüstri olarak siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz ürünlerden biri de kimyasal ve yangın ekipman dolaplarıdır

Kimyasal malzeme dolapların çoğunlukla renk dilinde kimyasalı ifade eden sarı renk kullanılırken,yangın ekipman dolaplarında ise kırmızı kapak ve kırmızı gövde tercih edilir.

Usta endüstri olarak  önermiş olduğumuz dolaplar dkp saçtan üretilen dolaplardır.Yurt dışındaki sertifikalı dolapları gibi çift cidarlı değildir.

Çok özel amaçlı durumlarda çift cidarlı yanmayı önleyici arası amyantlı dolaplar kullanılmaktadır. Dolaplarınız genelde hafif yanıcı malzemeleri stoklamaya uygundur. Usta endüstri olarak dolapların iç kısımları birbirinden farklı şekilde sunulmaktadır kodları ölçüleri ve fiyatları ile bağlantılı olarak kimi dolaplarda kimyasal toplama tavası dışarı çıkan çekmecelik atlar olduğu gibi kimi dolaplarda ise sabit raflar ve tavasız üretimler kullanılmaktadır dolapların kapaklarında ki eşitli delikler sayesinde içerideki hava sirkülasyonu sağlanmaktadır. Dolaplarınız anahtar kilit olarak teslim edilir fakat gerek duyulduğunda kilitsiz olarak kullanılmaya uygundur.

Kimyasal Malzeme Dolabı KIM07455

Kimyasal Malzeme Dolabı Ö-HKDD0180

Kimyasal Malzeme Dolabı Ö-HKDD0180

Ürünün içinde 4 raf artı zemin olmak üzere toplamda 5 kat bulunmaktadır.Elektrostatik toz boyayla bo..

Kimyasal Malzeme Standı KIM07485

Kimyasal Malzeme Taşıma Arabası KIM07480

Kimyasal Saklama Dolabı KIM07470

Kısa Kimyasal Malzeme Dolabı KIM07465

Kısa Kimyasal Saklama Dolabı KIM07460

Kısa Kimyasal Saklama Dolabı KIM07475

Yangın Ekipman Dolabı KIM07490

Yangın Ekipman Dolabı KIM07495

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)